• Ağustos 9, 2021
  • No Comment
  • 50

Sudenaz, Avrupa’ya Gidiyor !

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü sporcusu Sudenaz Dokgöz 10-21 Ağustos tarihleri arasında Bosna Hersek’te düzenlenecek…

 Sudenaz, Avrupa’ya Gidiyor !

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü sporcusu Sudenaz Dokgöz 10-21 Ağustos tarihleri arasında Bosna Hersek’te düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Bünyesinde barındırdığı yüzlerce lisanslı sporcusu ile Ordu’nun sportif alanda söz sahibi olmasına büyük katkı sunan Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü katıldığı branşlarda elde ettiği başarılarla hem göz dolduruyor hem de spora ilgi duyan çocuk ve gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

64 kiloda üst minik bayanlar kategorisinde ilimizi başarıyla temsil eden Sudenaz Dokgöz 10-21 Ağustos tarihleri arasında Bosna Hersek’te düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında altın madalya için ringe çıkacak.

“ ALTIN MADALYA HEDEFLİYORUZ ”

Çok iyi bir hazırlık kampı geçirdiklerini belirten Boks Milli Takım Antrenörü İbrahim Gündoğdu hedeflerinin altın madalya olduğunu söyledi.

Boks Milli Takım Antrenörü İbrahim Gündoğdu açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“ 10-21 Ağustos tarihlerinde Bosna Hersek’te yapılacak olan üst minik bayanlar Avrupa şampiyonası için çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. 64 kiloda ülkemizi temsil edecek olan Sudenaz Dokgöz daha önce birçok şampiyonada boy gösterdi ve önemli başarılara imza attı. İnanıyorum ki bu şampiyonada da aynı başarıyı elde ederek ülkemize altın madalyayı getirecek. Sudenaz’a bu konuda güvenimiz tamdır ” diye konuştu.

Related post

Sudenaz’da Hedef Altın Madalya !

Sudenaz’da Hedef Altın Madalya !

Ordu Büyükşehir Belediye spor boks sporcusu Sudenaz Dokgöz, Erzurum’da yapılacak olan Üst Minikler Avrupa Boks Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek. Bünyesinde barındırdığı…
Sudenaz Avrupa’da Bronzu Bırakmadı !

Sudenaz Avrupa’da Bronzu Bırakmadı !

Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü sporcusu Sudenaz Dokgöz, Bosna Hersek’in Saraybosna şehrinde düzenlenen Üst Minikler Avrupa…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir