• Ağustos 8, 2021
  • No Comment
  • 38

Ünye Kum Futbol Turnuvası Şampiyonu Fatsa Anadoluspor !

Ünye Belediyesi’nin organize ettiği ve dört takımın kıran kırana mücadele ortaya koyduğu Kulüpler Arası Kum Futbol Turnuvası’nda Fatsa Anadoluspor kupayı…

 Ünye Kum Futbol Turnuvası Şampiyonu Fatsa Anadoluspor !

Ünye Belediyesi’nin organize ettiği ve dört takımın kıran kırana mücadele ortaya koyduğu Kulüpler Arası Kum Futbol Turnuvası’nda Fatsa Anadoluspor kupayı alan taraf oldu.

Yaz ayında spor organizasyonların kum turnuvaları büyük bir heyecana sahne olurken, Ordu’nun Ünye İlçesi Belediyesi ise Kum Futbol Turnuvası organize etti. Ünye Gençlerbirliği, Ünye Fevzi Çakmak Spor Kulübü, Fatsa Anadoluspor ve Fatsa Yalıköyspor’un katıldığı turnuva 5 gün sürdü.

Ünye Belediyesi Kulüpler Arası Kum Futbol Turnuvası, oynanan maçların ardından ise Fatsa Anadoluspor ve Ünye Gençlerbirliği arasında oynanan final maçı ile sona erdi. Kıran kırana geçen final müsabakasının normal süresi 2-2 sona ererken, penaltılarda üstünlüğü ele geçiren Fatsa Anadolu Spor turnuvanın şampiyonu oldu.

Turnuvanın finalinde şampiyon olan Fatsa Anadoluspor ‘un kupasını ve madalyalarını Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İkinci olan Ünye Gençlerbirliği’nin kupasını ve madalyalarını AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Üçüncü olan Fatsa Yalıköy Spor Kulübü’nün Kupasını ve madalyalarını Ünye İlçe Spor Müdürü Aydın Kuyumcu ve En Centilmen Spor Kulübü olan Ünye Fevzi Çakmak Spor Kulübü’nün kupasını ve madalyalarını ise Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır verdi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Trabzonspor, Fatsalı Oyuncuları Kaptı !

Trabzonspor, Fatsalı Oyuncuları Kaptı !

Ordu U-14 Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Fatsa Anadoluspor’un genç oyuncuları Ömer Faruk Duymaz ve Yakup Emre Öztürk, Süper Ligi’in zirvesinde yer alan…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir