52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, 10 yıl aradan sonra tekrar 19 Eylül Stadyumu’nda kulüp başkanı olarak taraftarlar tarafından destek görmesini mutlulukla karşıladı.

TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, Manisaspor karşısında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor. Mor-Beyazlı ekipte devre arasında yapılan kongre sonrasında kulüp başkanlığına seçilen Şükrü Bodur ilk iç saha maçına çıkarken, büyük ilgi gördü.

Orduspor Başkanlığını bırakmasının ardından 10 yıl geçen ve Ordu Futbolu’na 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı olarak dönen Şükrü Bodur’a karşılaşma öncesinde takım amigoları ve taraftarlar büyük ilgi gösterdi. 19 Eylül Stadyumu’na oynanan karşılaşma öncesinde Amigo Murat Aydın ve Zeki Altınbaşı, Kulüp Başkanı Şükrü Bodur’a çiçek takdim etti.

Karşılaşma sonrasında tribünlere giden Şükrü Bodur ise ’10 sene sonra tekrar buluştuk. Ben bundan çok mutluyum. Bugüne kadar sizlerle çok büyük şeyler yaptık, bundan sonra da yapacağız. Siz bizim yanımızda olmaya devam ederseniz biz herşeyi yapacağız’ dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!