Mart 26, 2023

Taraftarlar Soruyor: ”M.Hilmi Güler Nerede?”

Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan Orduspor’da, seçim öncesinde maçları yakından takip eden ancak Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra Orduspor Kulübü’nün yanında geçmeyen Mehmet Hilmi Güler’in nerede olduğunu en çok taraftarlar merak ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler aranıyor. Seçim öncesinde Orduspor’un 19 Eylül Stadyumu ve Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde oynadığı maçları yakından takip eden, Orduspor ile ilgili planlar yaptıklarını ve takımı eski günlerine getireceklerine inandıklarını belirten M.Hilmi Güler, seçim sonrasında ise henüz Orduspor ile ilgili bir adım atmadı.

Gölköyspor maçının ilk yarısını VIP tribününde izleyen ancak ardından Maraton tribününde taraftarlarının içerisine giden Mehmet Hilmi Güler, Orduspor’un Play-Off Yarı Final maçında oynadığı Gülyalı Turnasuyuspor karşılaşmasında da tribünlerde taraftarlarla birlikte maç izlemiş hatta davul çalarak amigoluk yapmıştı.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in, Ordu 1.Amatör Lig’de oynanan final karşılaşmasında tribünlerde yer almadığı ve aktif olarak kullandığı sosyal medyadan seçim sonrasında Orduspor ile ilgili bir paylaşım yapmadığı oldukça dikkat çekti.

SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!