- Mart 12, 2024
- No Comment
- 353
Tecrübeli Savunma Oyuncusu Dört Sene Sonra Sahalara Döndü
Ordu 2.Amatör Lig’de bu sezon kurulan takımlardan bir tanesi olan Fidangörspor’un kadrosuna yer alan 1995 doğumlu Sefa Altunışık, ligin ilk…
![Tecrübeli Savunma Oyuncusu Dört Sene Sonra Sahalara Döndü](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Amator-3.jpg)
Ordu 2.Amatör Lig’de bu sezon kurulan takımlardan bir tanesi olan Fidangörspor’un kadrosuna yer alan 1995 doğumlu Sefa Altunışık, ligin ilk hafta maçında ilk 11’de sahaya çıktı ve dört yıl sonra yeşil sahalara döndü.
Ordu Futbolu’nun yeni takımlarından bir tanesi olan ve Ordu 1.Amatör Lig’de tecrübeli sayılan oyuncuların yanı sıra geçmiş sezonda Ordu’da Amatör Lig’de farklı takımlarda forma giyen oyunculardan kurulu kadrosuyla lige başlayan Fidangörspor’da ayrıca uzun süre sahalardan ayrı kalan bazı isimler de yeniden futbola döndü. Fidangörspor’da bu isimlerden bir tanesi ise 1995 doğumlu Sefa Altunışık oldu.
Futbola 2011 yılında Kirazlimanıspor’da başlayan ve uzun süre Kirazlimanıspor’da forma giyen savunma oyuncusu Sefa Altunışık, Siyah-Beyazlı takımda tecrübe edinmişti. 2018-2019 sezonunun devre arasında Gölköyspor’a transfer olarak kariyerinde ilk kez transfer gerçekleştiren Sefa Altunışık, 2019-2020 sezonunun devre arasında ise Kabadüz Belediyespor’a transfer olmuştu.
Covid-19 pandemi sürecinde futboldan uzaklaşan ve daha sonra sahalardan uzak kalan Sefa Altunışık, bu sezon kurularak 2.Amatör Lige katılan Fidangörspor’a transfer oldu ve sezonun ilk haftasında ilk 11’de sahaya çıktı.
SAMET KARADAĞ