Mayıs 29, 2023

Ulubey Beldiyespor’da Başkan Kim Olacak ?

Bölgesel Amatör Lig’den küme düşerek önümüzdeki sezon Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor’da yeni sezon öncesinde kimin başkan olacağı merak ediliyor.

2019-2020 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de lig maçlarında grubunu lider tamamlayan ve Play-Off maçları oynanmadan Covid-19 pandemi süreci nedeniyle Orduspor 1967 A.Ş. ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Ulubey Belediyespor, üç sene sonra 1.Amatör Lig’e dönüyor. Ulubey Belediyespor’da ise başkan konusunda kriz yaşanabilir.

Ulubey Belediyespor ile özdeşleşen bir isim olan 10 yıl futbol oynayan, 5 yıl yöneticilik yapan ve 8 yılda Kulüp Başkanlığı görevini üstlenen Soner Poyraz’ın ise yeni sezon öncesinde görevi bırakacağı öğrenilmişti. Soner Poyraz son yaptığı açıklamada: ”Toplam 23 yıl acısıyla tatlısıyla hizmet ettim. Artık yorulduğumu ve kan değişikliğinin gerekliliğine inanarak önümüzdeki Olağan Genel Kurulda aday olmayacağım.” demişti.

Bölgesel Amatör Lig’e yükseldiği ilk sezon yine Covid-19 pandemi süreci sürerek lige katılmayan Ulubey Belediyespor, bir sezon sonra ligde Play-Out potasında ligi bitirerek sezonun son maçında Kabadüz Belediyespor’u yenip ligde kalmıştı. Ulubey Belediyespor bu sezon ise yine Play-Out potasında ligi bitirerek Perşembespor’a kaybedip küme düştü.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!