Haziran 8, 2023

Ünye 1957 Spor, Volkan Bozkurt ile Devam Edecek Mi ?

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde teknik direktör konusunda henüz bir adım atılmadı.

2022-2023 sezonuna Ramazan Silin yönetiminde başlayan ancak ilk haftalarda galibiyet almayı unutarak kendisini küme düşme potasında bulan Ünye 1957 Spor’da 7.hafta sonrasında teknik direktör değişikliğine gidilmişti. Yeşil-Beyazlı ekipte Kulüp Başkanı Osman Karayiğit, Ordu doğumlu genç teknik direktör Volkan Bozkurt’u göreve getirmiş ve takım Volkan Bozkurt ile toparlanma sürecine girmişti.

Çerkezköy 1911 Doğanspor’dan Ünye 1957 Spor’a gelerek ilk kez hem Ordu’da hem de doğum yeri olan Ünye’nin takımı Ünye 1957 Spor’da görev alan Volkan Bozkurt, takım ile ilk 8 maçın 4 galibiyet ve 4 beraberlik alarak iyi bir başlangıç yapmıştı. Ligi 26 maçta 8 galibiyet, 12 beraberlik ve 6 mağlubiyet sonrasında topladığı 36 puanla tamamlayan Ünye 1957 Spor’da, Volkan Bozkurt gözetiminde ise 19 maçta 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 3 mağlubiyet almıştı.

Volkan Bozkurt sezonun son maçı olan Çarşambaspor karşılaşması öncesinde Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’nden Samet Karadağ’a yaptığı özel açıklamada ise konu ile ilgili olarak ”Önümüzdeki sezon planlaması hakkında da konuşan Volkan Bozkurt: ”Zaman zaman önümüzdeki sezonla ilgili planlamalar yapıyoruz. Ancak bu tamamen yönetimimizin alacağı bir karar. Ünye 1957 Spor’a emek veren bir başkan ve yönetim var. Yeni sezonda neler görebiliriz ona ilerleyen dönemlerde bakacağız.” demişti.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!