- Ağustos 7, 2021
- No Comment
- 91
Ulubey Belediyespor Kongreye Gidecek !
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor, 2021-2022 sezonun öncesinde olağan kongre ile yönetimi güçlendirmek istediklerini açıkladı. Geçtiğimiz sezon…
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekibi Ulubey Belediyespor, 2021-2022 sezonun öncesinde olağan kongre ile yönetimi güçlendirmek istediklerini açıkladı.
Geçtiğimiz sezon Türkiye Futbol Federasyonu’nun pandemi süreci doğrultusunda liglere katılım sağlamayan Ulubey Belediyespor, tarihinde ilk kez mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig için 2021-2022 sezonunu bekliyor. Yeşil-Beyazlı ekip, yeni sezon öncesinde ise Genel Kurul yapacak.
Ulubey Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Poyraz yaptığı açıklamada ”2021-2022 Sezonu başlama tarihi henüz açıklanmadı. Geçen sezon takımımızı oluşturmuştuk. Bu sezon futbolcularimizla tekrar görüşeceğiz. Başka transferler yapıp güçlü bir kadro kuracağız. İlimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Pandemi sürecinde yapamadığımız Olağan Genel Kurulumuzu yapıp güçlü bir yönetim yapacağız. İnşallah tarihinde ilk defa katılacağımız Bölgesel Amatör Ligi’nde başarılı bir sezon geçiririz.” açıklamasını yaptı.
SAMET KARADAĞ