Mart 31, 2023

Ulubey Ohtamış Basketbol Çok Farklı ! 104-26

Bölgesel Erkekler Basketbol Ligi’ne katılmak için ilk olarak Mahalli Ligi geçmek isteyen Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı, sezon öncesinde hazırlık maçında Taşbaşı Erkek Basketbol Takımı’nı 104-26 geçti.

2021 yılında Ulubey Ohtamış Spor Kulübü adıyla kurulan ve ilk olarak Erkek Basketbol branşında önemli adımlar atan Ordu’nun yeni spor kulübü’nde işler yolunda. Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı’nda yeni sezon öncesinde antrenmanlar devam ederken, aynı zamanda da hazırlık maçları ile takım sezona hazırlanıyor.

Yeni sezon öncesinde anlaştığı Başantrenör Reşit Arif Gürsoy ve önemli oyuncular eşliğinde çalışmalarını sürdüren Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı, Mahalli Lig öncesinde rakiplerine gözdağı veriyor. Şu ana kadar oynadığı tüm hazırlık maçlarını kazanan Ulubey ekibi, son olarak Taşbaşı Erkek Basketbol Takımı’nın 104-26 gibi farklı bir skorla geçmeyi başardı.

Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı’nda öncelikli hedefin Mahalli Ligi geçerek Bölgesel Erkek Basketbol Ligi’ne yükselmek ve ardından 2.Lig’e çıkmak olduğu öğrenildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!