- Temmuz 28, 2023
- No Comment
- 89
Ulubey’de Çukur Çongara Rüzgarı
Ulubey’de 11.kez düzenlenen Geleneksel Ulubey Halı Saha Turnuvası’nın iddialı takımlarından Çukur Çongara, tüm maçlarını kazanarak Yarı Finalde Belenyurt ile eşleşti.…
Ulubey’de 11.kez düzenlenen Geleneksel Ulubey Halı Saha Turnuvası’nın iddialı takımlarından Çukur Çongara, tüm maçlarını kazanarak Yarı Finalde Belenyurt ile eşleşti.
Her yaz ayında Ordu’nun Ulubey İlçesi’nde futbolseverleri heyecanlandıran bir futbol turnuvası olan Geleneksel Ulubey Halı Saha Turnuvası 2023 yılına da renk katıyor. Profesyonel ve amatör futbolculardan kurulu kadro ile takımlar şampiyonluk hedeflerini daha ilk maçtan belli ederken, Çukur Çongara takımı şu ana kadar oynadığı tüm maçları kazandı.
B Grubu’nda mücadele eden Çukur Çongara turnuvaya 7-1’lik Güzelyurt galibiyeti ile başlarken, devamında yine oynadığı maçları farklı kazanmayı başarmıştı. Çukur Çongara, turnuvanın açılışında karşılaştığı Güzelyurt ile Çeyrek Final’de karşılaşırken rakibini 9-3 gibi net bir skorla yenerek Yarı Finale yükseldi.
Kadrosunda kaleci Batuhan olmak üzere Asımcan Çaykıran ve Efe Kağan Kayahan gibi isimleri barındıran Çukur Çongara, grupta 5’te 5 yapıp ardından Çeyrek Final maçını da geçerken Yarı Finalde Belenyurt ile karşılaşacak.
SAMET KARADAĞ