Mayıs 31, 2023

Ordu 1.Amatör Küme temsilcilerinden Ulubey Belediyespor’da Başkanlığa yeniden Soner Poyraz seçilirken, Teknik Direktör de tekrar Şenol Yılmaz oldu. Tecrübeli çalıştırıcı, ilk iş olarak transfer raporunu hazırlayarak yönetime sundu ve beklemeye geçti.

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak isteyen Ulubey Belediyespor, bu doğrultuda transfer çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme Finalinde Orduspor’a mağlup olarak şampiyonluğu kaybeden yeşil siyahlı ekip, bu kez işini şansa bırakmak istemiyor.

2 defa şampiyon oldu

Ordu 1.Amatör Küme’de Play-Offların müdavimi olan Ulubey Belediyespor, daha önce 2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarında lig şampiyonu olmuş ancak BAL Ligi’ne yükselememişti.

Başkan ve hoca tamam!

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın maddi ve manevi anlamda desteklediği Ulubey Belediyespor’da yeni sezon öncesinde başkanlık görevine yeniden Soner Poyraz seçilirken, Teknik Direktör ise geçen sezon olduğu gibi Şenol Yılmaz oldu.

Transferde hata yapmak istemeyen Ulubey ekibi, ilk olarak iç transferde yola devam etmek istediği oyuncularla sözleşme imzalamayı planlıyor. Ardından ise dış transferde yine Ordulu oyuncuların tercih edileceği belirtildi.

Kadrosunda profesyonel lig tecrübesi bulunan Volkan Gönenç, Cemal Işık gibi isimleri barındıran Ulubey Belediyespor, dış transferde de Teknik Direktör Şenol Yılmaz’ın raporu doğrultusunda birbirinden yetenekli oyuncuları kadroya katması planlanıyor.

Transfer çalışmalarına başladıklarını söyleyen Teknik Direktör Şenol Yılmaz, önceliklerinin iç transfer olacağını ve akabinde de dış transfere yöneleceklerini dile getirdi.

Takıma uyum sağlayabilecek oyuncularla anlaşma sağlayacaklarını kaydeden Yılmaz, iyi bir ekip oluşturmayı planladıklarını ifade etti.

Öte yandan Ulubey Belediyespor’un, geçtiğimiz sezon Altınordu Belediyespor ve Orduspor forması giyen bazı oyuncuları kadroya katacağı öğrenildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!