• Ağustos 22, 2019
  • No Comment
  • 83

Ulubey’de Transfer Taarruzu Başlıyor !

Ordu 1.Amatör Küme temsilcilerinden Ulubey Belediyespor’da Başkanlığa yeniden Soner Poyraz seçilirken, Teknik Direktör de tekrar Şenol Yılmaz oldu. Tecrübeli çalıştırıcı,…

 Ulubey’de Transfer Taarruzu Başlıyor !

Ordu 1.Amatör Küme temsilcilerinden Ulubey Belediyespor’da Başkanlığa yeniden Soner Poyraz seçilirken, Teknik Direktör de tekrar Şenol Yılmaz oldu. Tecrübeli çalıştırıcı, ilk iş olarak transfer raporunu hazırlayarak yönetime sundu ve beklemeye geçti.

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak isteyen Ulubey Belediyespor, bu doğrultuda transfer çalışmalarına başladı.

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme Finalinde Orduspor’a mağlup olarak şampiyonluğu kaybeden yeşil siyahlı ekip, bu kez işini şansa bırakmak istemiyor.

2 defa şampiyon oldu

Ordu 1.Amatör Küme’de Play-Offların müdavimi olan Ulubey Belediyespor, daha önce 2014-2015 ve 2015-2016 sezonlarında lig şampiyonu olmuş ancak BAL Ligi’ne yükselememişti.

Başkan ve hoca tamam!

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan’ın maddi ve manevi anlamda desteklediği Ulubey Belediyespor’da yeni sezon öncesinde başkanlık görevine yeniden Soner Poyraz seçilirken, Teknik Direktör ise geçen sezon olduğu gibi Şenol Yılmaz oldu.

Transferde hata yapmak istemeyen Ulubey ekibi, ilk olarak iç transferde yola devam etmek istediği oyuncularla sözleşme imzalamayı planlıyor. Ardından ise dış transferde yine Ordulu oyuncuların tercih edileceği belirtildi.

Kadrosunda profesyonel lig tecrübesi bulunan Volkan Gönenç, Cemal Işık gibi isimleri barındıran Ulubey Belediyespor, dış transferde de Teknik Direktör Şenol Yılmaz’ın raporu doğrultusunda birbirinden yetenekli oyuncuları kadroya katması planlanıyor.

Transfer çalışmalarına başladıklarını söyleyen Teknik Direktör Şenol Yılmaz, önceliklerinin iç transfer olacağını ve akabinde de dış transfere yöneleceklerini dile getirdi.

Takıma uyum sağlayabilecek oyuncularla anlaşma sağlayacaklarını kaydeden Yılmaz, iyi bir ekip oluşturmayı planladıklarını ifade etti.

Öte yandan Ulubey Belediyespor’un, geçtiğimiz sezon Altınordu Belediyespor ve Orduspor forması giyen bazı oyuncuları kadroya katacağı öğrenildi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Related post

Ulubey Belediyespor İki Sezonda İki Farklı Ligde 43’er Gol Yedi

Ulubey Belediyespor İki Sezonda İki Farklı Ligde 43’er Gol…

Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden ve küme düşerek bu sezon Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off Grup etapları maçları sonrasında ilk…
Dumlupınarspor’dan Ulubey Belediyespor’a Sekiz Gol Ama 8-0

Dumlupınarspor’dan Ulubey Belediyespor’a Sekiz Gol Ama 8-0

Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Grup maçları son haftasında Fatsa Ek Saha’da Ulubey Belediyespor’u 8-0 yenmeyi başaran Dumlupınarspor, farklı galibiyete rağmen grubu…
8-1’lik Mağlubiyet Sonrasında Ulubey Belediyespor’un BAL’a Yükselme Şansı Kalmadı

8-1’lik Mağlubiyet Sonrasında Ulubey Belediyespor’un BAL’a Yükselme Şansı Kalmadı

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Ulubey Belediyespor geçmiş iki sezondur mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lige dönmek isteyen Ulubey Belediyespor, Play-Off 4.Haftasında…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir