- Eylül 8, 2019
- No Comment
- 83
Uluhan Arslan Eski Takımına Döndü !
Geçtiğimiz sezon Orduspor’un kalesini başarı ile koruyan ve sezon sonunda şampiyonluk yaşayan Uluhan Arslan, Ladik Belediyespor’a transfer oldu. Orduspor’un geçen…
Geçtiğimiz sezon Orduspor’un kalesini başarı ile koruyan ve sezon sonunda şampiyonluk yaşayan Uluhan Arslan, Ladik Belediyespor’a transfer oldu.
Orduspor’un geçen sezon başında Bölgesel Amatör Lig ekini Ladik Belediyespor’dan transfer ettiği Uluhan Arslan, yeni sezonda eski takımı Ladik Belediyespor’a transfer oldu.
1995 doğumlu olan ve Bölgesel Amatör Lig’de 29 maça çıkan Arslan, Orduspor’daki performansı ile taraftarların yoğun ilgisine maruz kalmıştı.
Ligde normal sezonda 16 maçta kalede yer alan Uluhan Arslan, bu maçlarda sadece 7 gol yemişti. Uluhan Arslan 16 maçın ise 11’inde kalesini gole kapatmış ve Ordu’nun kalesini sağlama almıştı. Orduspor’un başarılı kalecisi, başarılı performansını Play-Off maçlarında sürdürürken 3 maçta da gol yememiş ve gol yemediği maç sayısını 14’e çıkarmıştı.
Başarılı kaleci Altınordu Belediyespor ile oynanan Play-Out maçında ise 3 gole engel olamamıştı.
SAMET KARADAĞ