- Temmuz 31, 2023
- No Comment
- 79
Ünye 1957 Spor Kayyuma Kaldı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde planlanan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı çıkmadı…
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde planlanan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı çıkmadı ve kulüp kayyuma kaldı.
Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden iki takımdan birisi olan Ünye 1957 Spor’da yeni sezon öncesinde beklenen oldu. Kulüp Başkanı Osman Karayiğit’in Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararının ardından 22 Temmuz’da yapılan ilk toplantıda hem çoğunluk sağlanamamış hem de başkan adayı çıkmamıştı.
Ünye 1957 Spor’da herhangi bir başkan adayının olmadığı ikinci Genel Kurul isse 30 Temmuz’da yapıldı. Mevcut başkan Osman Karayiğit’in kararını kongre günü vermesi beklenirken, Karayiğit başkanlığa aday olmadı. Ünye 1957 Spor Seçimli Genel Kurulu’nda Divan Başkanı olarak İrfan Tosun seçilirken, divan heyetinde ise Zafer Okuyucu ve Ezgi Okuyucu yer aldı.
Üne 1957 Spor’da Divan Heyeti öncülüğünde yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı çıkamdı ve kulüp kayyuma kaldı.
SAMET KARADAĞ