Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor, 2020-2021 sezonun başlamasını dört gözle beklediklerini dile getirdi.

Covid-19 pandemisi nedeniyle başlangıç tarihi ertelen Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’in Ocak ayının son haftasında başlaması beklenirken, Ordu’yu temsil edecek 4 takımdan birisi olacak olan Ünye 1957 Spor bu tarihi büyük bir heyecanla bekliyor.

Geçtiğimiz sezon lig genelinde ligin dibine demir atan bir takım görüntüsü veren ve sezonun ikinci yarısında yapılan takviyelerle vites artırmayı başaran Ünye 1957 Spor, küme düşme korkusu yaşamaya devam etmesine rağmen Covid-19 pandemisi nedeniyle sezonu erken kapatmıştı.

Bu sezon başında ise şampiyonluk hesapları yaptıklarını açıklayan Ünye 1957 Spor camiasında, Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmeleri için gereken her şeyi tamamladıklarını açıkladı. Ünye 1957 Spor camiasından yapılan açıklamada ”Değerli Ünye’liler ve tüm spor severler; Ünye 1957 Spor Kulübü olarak çıktığımız bu yolda 2020-2021 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e katılım teminat bedelini yatırmış olup, gerekli katılım evraklarını Türkiye Futbol Federasyonu’na göndermiş bulunmaktayız. Ligimizin başlamasıyla birlikte , özlenen başarıları hep beraber yaşamak üzere yolumuz açık olsun.” ifadelerine yer verildi.

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!