- Ekim 5, 2023
- No Comment
- 365
Ünye 1957 Spor, Termespor ile Berabere Kaldı
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor, sezon öncesi hazırlık kapsamında karşı karşıya geldiği Samsun Süper Amatör Lig ekibi Termespor…
![Ünye 1957 Spor, Termespor ile Berabere Kaldı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/Unye-1957-Spor.jpg)
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor, sezon öncesi hazırlık kapsamında karşı karşıya geldiği Samsun Süper Amatör Lig ekibi Termespor ile berabere kaldı.
2023-2024 sezonu öncesinde yaptığı hazırlık sürecinde hazırlık maçları yapmaya devam eden Ünye 1957 Spor, Termespor ile karşı karşıya geldi. Orhan Anıl gözetimindeki Ünye 1957 Spor yeni sezonda maç temposu yakalama adına Samsun Süper Amatör Lig ekibi Termespor ile Ünye İlçe Stadyumu’nda karşı karşıya geldi.
Samsun Süper Amatör Lig’de yeni sezonda hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Termespor ile Bölgesel Amatör Lig’de Ordu’yu temsil eden Ünye 1957 Spor arasındaki hazırlık maçı karşılıklı gollerle zevk verdi. Ordu’nun Ünye ilçesinde oynanan maç karşılıklı gollerin atılması sonrasında 2-2 sona erdi.
Ünye İlçe Stadyumu’nda oynanan Ünye 1957 Spor – Termespor arasındaki mücadeleyi Ünye 1957 Spor’un çiçeği burnunda başkanı Murat Narin takip etti. Narin geçtiğimiz hafta sonu Şanlıurfa’da oynanan Karaköprü Belediyespor ile Merkür Jet Erbaaspor maçını da tribünden takip etmişti.
SAMET KARADAĞ