- Temmuz 2, 2022
- No Comment
- 116
Ünye 1957 Spor’da İlk Aday Kuran !
Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezon öncesinde genel kurula giden ancak aday çıkmamasının ardından kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’de, Ordu medyasından…
Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezon öncesinde genel kurula giden ancak aday çıkmamasının ardından kayyuma kalan Ünye 1957 Spor’de, Ordu medyasından Naz Kuran aday olduğunu açıkladı.
Ligde iki sezondur şampiyonluk şansını yitirerek yeni sezon öncesinde kongreye giden Bölgesel Amatör Lig ekibi Ünye 1957 Spor, mevcut başkan Mehmet Ali Durak görevini bırakmıştı. Yapılan kongrede aday çıkmayınca kayyuma giden Ünye 1957 Spor’da, gözler kulübe sahip çıkacak bir ismin ortaya çıkmasında.
Ünye 1957 Spor’da, Ordu ve özellikle Ünye spor camiasında tanınan bir isim olan kadın spiker Naz Kuran aday olduğunu açıkladı. Bir dönem yereltelevizyon kanalında sunuculuk yapan ve sonra menajer olan Kuran’ın, yönetim listesi için çalışmalara başladığı öğrenilirken, şu ana kadar ise başka adayın çıkmadığı belirtildi.
Taraftarların desteğini arkasına alan Kuran, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:”Adaylıktan çekilmiş değilim arkadaşlar, gelen mesajlara istinaden toplu bir mesajdır. Süreç devam ediyor.” dedi.
SAMET KARADAĞ