- Eylül 28, 2019
- No Comment
- 96
Ünye Gücü FK’den Şampiyonluk Takviyeleri !
Kadınlar Futbol 3.Lig ekiplerinden Ünye Gücü FK, yeni sezon öncesinde dış transferde Ebru Yancı, Gizem Yazıcı ve Milli oyuncu Semanur…
Kadınlar Futbol 3.Lig ekiplerinden Ünye Gücü FK, yeni sezon öncesinde dış transferde Ebru Yancı, Gizem Yazıcı ve Milli oyuncu Semanur Akbaş’ı kadrosuna kattı.
Geçen sezon 3.Lig’de Play-Off’un kapısından dönen Ünye Gücü FK, yeni sezona daha iddialı girmeyi planlıyor. Teknik Sorumlu Muhammet Kışla’nın raporu doğrultusunda transfere hız veren Ordu temsilcisi, yaptığı transferlerle şampiyonluğu hedeflediğini gösteriyor.
Bir dönem Milli takımda forma giyen 1999 doğumlu kaleci Ebru Yancı’nın yanı sıra Denizüstüspor’un savunma oyuncusu Gizem Yazıcı’yı transfer eden Ünye Gücü FK, son olarak bombayı patlattı. Ordu temsilcisi, Yeni Kemer Belediyespor’dan milli oyuncu orta saha-forvet-forvet arkası Semanur Akbaş’ı kadrosuna kattı.
Ünye Gücü Futbol Kulübü’nün yeni sezondaki hedefinin ise şampiyonluk olduğu öğrenildi.
SAMET KARADAĞ