• Eylül 28, 2019
  • No Comment
  • 82

Veteran Milliler Ordu’ya Geliyor !

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu; Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde muhteşem bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. 4-7 Ekim…

 Veteran Milliler Ordu’ya Geliyor !

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu; Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde muhteşem bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

4-7 Ekim 2019 tarihlerinde Türkiye’nin ev sahipliğinde Türkiye, Moldova, Bulgaristan ve Romanya Master ve Veteran Milli Karma Takımları Ordu’da karşı karşıya gelecek.

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu öncülüğünde Ordu Büyükşehir Belediyesi desteğiyle ilki düzenlenecek turnuva Ekim ayında Ünye, Fatsa ve Ordu’da oynanacak.

Ekim ayında Ordu’da oynanacak Uluslararası Turnuva maç programı şöyle:

4 Ekim Ünye Şehir Stadı

5 Ekim Fatsa İlçe Stadı

6 Ekim Ordu 19 Eylül Stadı

TMVFL Milli Karmasının ev sahipliğinde yapılacak olan turnuvada; Romanya, Bulgaristan, Moldova ve Türkiye Veteran ve Master Milli Karma takımlarının karşı karşıya gelecekler. Maçlar 4-7 Ekim tarihlerinde TV52 televizyonundan CANLI olarak tüm sporseverler tarafından izlenebilecek.

Her sene farklı bir ülkede yeni katılacak ülke Master ve Veteran Milli Karma Takımları ile geleneksel olarak düzenlenecek turnuvanın ilki bu sene TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu ev sahipliğinde Türkiye’de yapılacak.

Ordu Hayat

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir