- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 98
Ünye Gücü Futbol Kulübü’nden Sağ Kanada Takviye
Kadınlar Futbol 1.Lig ekiplerinden Ünye Gücü Futbol Kulübü, son olarak Hakkarigücüspor forması giyen sağ kanat ve bek oyuncusu Nazmiye Aytop’u…
![Ünye Gücü Futbol Kulübü’nden Sağ Kanada Takviye](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/nazmiye-aytop.jpeg)
Kadınlar Futbol 1.Lig ekiplerinden Ünye Gücü Futbol Kulübü, son olarak Hakkarigücüspor forması giyen sağ kanat ve bek oyuncusu Nazmiye Aytop’u transfer etti.
2023-2024 sezonuna yeni bir kadro ile girmek isteyen ve hedefini zirveye diken Ünye Gücü Futbol Kulübü’nden transferler devam ediyor. Dış transferde önemli futbolcuları kadrosuna katan ve yeni sezon öncesinde hedefini net bir şekilde belli eden Ünye Gücü Futbol Kulübü, geçen sezon önce Atakaş Hatayspor ardından Hakkarigücüspor formasıyla Süper Lig’de oynayan Nazmiye Atyop’u transfer etti.
Futbola Keçiören Belediyesi Bağlumspor’da başlayan 1995 doğumlu oyuncu daha sonra uzun süre Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET GSK takımında forma giydi. Hem sağ bek hem de sağ önde oynayan Nazmiye Aytop, Başkent’te Ankara Metropolspor ve Gölbaşı Belediyespor formaları giydi. Geçen sezon ise Atakaş Hatayspor ardından Hakkarigücüspor formaları giyen tecrübeli futbolcu, kariyerinde şu ana kadar Kadınlar Ligi’den çıktığı 133 maçta 116 gol attı.
U-15 ve U-17 Kadın Milli Takım’da da forma giyen Nazmiye Aytop, yeni sezonda Ünye Gücü Futbol Kulübü ile atacağı goller ile tribünleri coşturmak istiyor.
SAMET KARADAĞ