• Mayıs 7, 2019
  • No Comment
  • 51

Ünye’de Tarihi Turnuva Bitti !

Ünye Kaymakamlığı himayesinde, Ünye İlçe Spor Müdürlüğü ile Ünye Futbol Kulübü’nün birlikte düzenlediği 100.Yıl İstiklal Kupası U-11 Futbol Turnuvası sona…

 Ünye’de Tarihi Turnuva Bitti !

Ünye Kaymakamlığı himayesinde, Ünye İlçe Spor Müdürlüğü ile Ünye Futbol Kulübü’nün birlikte düzenlediği 100.Yıl İstiklal Kupası U-11 Futbol Turnuvası sona erdi.

Ordu’da ilk defa düzenlenen Ünye Kaymakamlığı himayesinde, İlçe Spor Müdürlüğü ile Ünye Futbol Kulübü’nün organize ettiği 100.Yıl İstiklal Kupası U-11 Turnuvası oynanan müsabakalar ile sona erdi. 100.Yıl İstiklal Kupası U-11 Futbol Turnuvası Ünye’de bir ilk olarak gerçekleşti ve renkli görüntülere sahne oldu.

Turnuvada Azerbaycan’dan Bakü Vatanspor olmak üzere Türkiye’den Giresunspor, Trabzon 24 Şubat, Fatsa Dolunayspor, Samsun 1919 Futbol Kulübü, Ordu Demirspor, Ünye Gücü Futbol Kulübü, Ünye 1957 Spor, Gençlerbirliği, Fevzi Çakmakspor, Fatsa Anadoluspor ve Ünye Futbol Kulübü U-11 takımları yer alırken Fatsa Dolunayspor şampiyon oldu.

Turnuvanın final maçında Giresunspor’u 3-2 mağlup eden Fatsa Dolunayspor’a kupa ve madalyalarını İlçe Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney verirken ikinci ve üçüncü olan takımlara ise kupa ve madalyalarını Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Adem Atik verdiler.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir