2019-2020 sezonunda ilk kez Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan Ordu Voley Spor Kulübü, 20-22 Aralık tarihleri arasında Ordu’da oynanacak olan ilk etap maçlarını lider tamamlayarak final grubuna kalmak istiyor.

Bu sezon yeni kurulan ve antrenmanlara başlayan Ordu Voleyspor, Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi ilk etap müsabakaları öncesinde hazırlıklarını tamamladı.

20/21/22 Aralık tarihlerinde Ordu Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan müsabakalar öncesinde Ordu Voleyspor’un rakipleri de belli oldu. Ordu temsilcisi, Sinop, Trabzon İskofya ve Bulancak Belediyespor takımlarıyla karşılaşacak. Grubu lider tamamlayan takım adını final grubuna yazdıracak.

“Başaracağız”

Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi müsabakalarının Ordu’da oynanacak olmasını avantaja çevirmek istediklerini belirten takımın tecrübeli pasörü Güngör Yüce; “Lige çok iyi hazırlandık. İlk etap müsabakalarını lider tamamlamamız durumunda adımızı final etabına yazdıracağız. Bunu başaracak gücümüz var. İyi bir ekip oluşturduk. 2.Lig, 1.Lig ve hatta Süper Lig deneyimi olan oyuncularımız var. Takımımız oldukça tecrübeli. Bunu sahaya yansıtmak istiyoruz. Maçların Ordu’da oynanacak olması bizim açımızdan önemli. Tüm Orduluların desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kadro güçlü

Kadrosunda 1. ve 2.Lig tecrübesi bulunan oyuncuları barındıran Ordu Voleyspor, Güngör Yüce, Emrah Zavalsız, Agah Genç, Gökhan Çelebi, Deniz Gül, Yunus Dikmen, Ali Alihanoğlu, Derviş Ocak, Doğukan Şeker, Hayrettin Erol Karabal ile anlaşmaya vardı.

Öte yandan Voleybol Erkekler Bölgesel Ligi İlk Etap müsabakaları kurasının ise bugün akşam saat 18.00’da çekileceği belirtildi.

Ordu Voleyspor, Sinop, Trabzon İskofya ve Bulancak Belediyespor takımlarını geride bırakıp grubu lider tamamlaması durumunda final grubuna kalmaya hak kazanacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!