- Nisan 17, 2019
- No Comment
- 84
Yeni Mahalle’nin Rakibi Tarsus !
Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Yarı Final Müsabakasında bugün Sivas’ta Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Yeni Mahalle 52 Spor, rakibini…
Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Yarı Final Müsabakasında bugün Sivas’ta Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacak olan Yeni Mahalle 52 Spor, rakibini yenerek önemli bir adım daha atmak istiyor.
2018-2019 Genç Kızlar Birinci Kademe Müsabakalarında Samsun Spor Lisesi’ni 5-2, Rüsumat-4 Gençlikspor’u da 3-0 yenerek yarı finallere yükselen Yeni Mahalle 52 Spor, burada da oldukça iddialı.
Teknik Direktör Özcan Türkmen, Sivas’ta gerçekleştirilecek olan Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Yarı Final müsabakasında Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, galip gelerek hedefe yürümek istediklerini dile getirdi.
Ordu temsilcisi, bugün Sivas’ta Genç Kızlar Türkiye Futbol Şampiyonası Yarı Final müsabakasında Tarsus İdmanyurdu ile karşılaşacak.
Ordu Hayat/Tevfik Kul