- Kasım 11, 2019
- No Comment
- 71
Yeni Orduspor Kaçan Pozisyonlara Üzülüyor !
TFF 3.Lig’de sahasında Silivrispor ile golsüz berabere kalan Yeni Orduspor’da, 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan maçta kaçan pozisyonlar nedeniyle galibiyet kaçtı.…
TFF 3.Lig’de sahasında Silivrispor ile golsüz berabere kalan Yeni Orduspor’da, 19 Eylül Stadyumu’nda oynanan maçta kaçan pozisyonlar nedeniyle galibiyet kaçtı.
2019-2020 sezonunda beraberlik takımı olan Yeni Orduspor, ligin 12.hafta maçında sahasında Silivrispor ile de berabere kaldı. 12 maçta 9.beraberliğini elde eden Mor-Beyaz-Siyahlılar, Silivrispor karşısında bu sezon kendi sahasındaki ilk galibiyetine çok yaklaşmıştı ancak cömert harcanan pozisyonlar sadece 1 puanı getirdi.
Rakibi karşısında bu sezonun en iyi oyununu oynayan Yeni Orduspor, mücadelenin ilk yarısında Ömer İnan ve Kemal Cingirt ile 2’şer pozisyondan yararlanamazken, ikinci yarıda ise tempo düştü ve pozisyon bulmakta zorlandı. Ordu temsilcisinde Teknik Direktör Telat Özden, tüm kozlarını oynasa da galibiyet gelmedi.
Yeni Orduspor, ligde 1 galibiyet 9 beraberlik ve 2 mağlubiyet sonrasında topladığı 12 puanla 15.sırada yer alıyor.
SAMET KARADAĞ