Yeni Transfer Caner Güler: ‘’Orduspor Maçlarını Çok İzlemiştim’’
Orduspor’un yeni sezon öncesinde kadrosuna kattığı isimlerden birisi olan Caner Güler, daha önce Orduspor maçlarını defalarca izlediğini söylerken Spor52com ve…
Orduspor’un yeni sezon öncesinde kadrosuna kattığı isimlerden birisi olan Caner Güler, daha önce Orduspor maçlarını defalarca izlediğini söylerken Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne konuştu.
2023-2024 sezonu öncesinde yeni transferlerini tanıtan Orduspor’da, kadroya katılan isimlerden birisi olan Caner Güler, ilk açıklamalarını Samet Karadağ’a yaptı. Gaziantepspor’da profesyonel olan ve Osmaniyespor Futbol Kulübü’nde de 3.Lig’de forma giyen tecrübeli stoper, yeni sezon öncesinde ilk kez konuştu.
1997 doğumlu olan ve son olarak Antakya Belediyespor Futbol Kulübü forması giyen Caner Güler: ‘’Transfer sürecimiz biraz geç oldu sonuda Mor-Beyazlı formayı giymek nasip olacak. Sayın Valimiz Tuncay Sonel’e bize böyle bir olanak sunduğu için çok teşekkür ederiz. Bundan sonrasında teknik direktör ve ekibinin antrenmanları ve bizlerin de çalışmaları ile Orduspor’u eski yerine eski şanına tekrar getirmeye çalışacağız.’’ dedi.
Kariyerinin ilk A takım maçını Gaziantepspor formasıyla Trabzonspor karşısında oynayan Caner Güler, geçmiş yıllarda Orduspor’un maçlarını izlediğini söylerken: ‘’Geçmiş yıllarda Orduspor maçlarını çok izledim. İsmi olan, şanı olan, eski ve köklü takımlardan birisi. Orduspor denildiğinde zaten akan sular duruyor.’’ İfadelerini kullandı.
Samet Karadağ / ÖZEL HABER