Mart 24, 2023

Yıllar Sonra Yeniden 19 Eylül’e Çıktılar !

Orduspor forması ile isimlerini duyuran ve efsane olan birçok isim, Mor Menekşeli Kadınlar Belgeseli kapsamında 19 Eylül Stadyumu’nda gösteri maçı yaptı.

Güzel Ordu Kültür Sanat Derneği, Ordu tarihinin bilinmeyen hikâyesini, Orduspor’un gizli gücünü filme taşıyor. Mor Menekşeli Kadınlar Belgeselinin 2. etap çekimi kapsamında Orduspor’un efsane futbolcuları, 19 Eylül Stadyumu’nda yeniden Orduspor forması ile sahaya çıktı. Saat 17:00’de başlayan gösteri maçı öncesinde ise plaketler verildi.

Orduspor efsanelerinin gösteri maçında 63 ismin görev alırken, karşılaşma öncesinde herkese teker teker plaket verildi. Orduspor eski Kulüp Başkanı Ergin Karlıbel’e ise 52.yıla özel forma takdim edildi.

Plaket töreninin ardından eski futbolcular bir dönem tarih yazdıkları stadyum çimlerine ayak bastı. Karşılaşmada renkli görüntüler yer alırken, tribündeki taraftarlarda bu tarihi anı büyük bir heyecanla takip etti.

İki takım arasındaki keyifli ve heyecanlı maçta tam 4 gol atılırken, taraflar yenişemedi ve skor tabelasında 2-2’lik bir sonuç ortaya çıktı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!