- Ağustos 30, 2019
- No Comment
- 101
Yunus Şimşek İmzaladı, Mertcan Geri Döndü !
TFF 3.Lig ekiplerinden Yeni Orduspor, Tire 1922 Spor’dan Yunus Şimşek’i kadrosuna katarken, eski kaleci Mertcan Elik’le de yeniden sözleşme imzaladı.…
TFF 3.Lig ekiplerinden Yeni Orduspor, Tire 1922 Spor’dan Yunus Şimşek’i kadrosuna katarken, eski kaleci Mertcan Elik’le de yeniden sözleşme imzaladı.
Yeni sezonda gözünü 2016-2017 Orduspor takımı kadrosunu çeviren Yeni Orduspor, transfer planlamasında yolunsan şaşmıyor. Mor-Beyaz-Siyahlı ekip, Tire 1922 Spor’da forma giyen Yunus Şimşek’i kadrosuna katarken, geçen sezon sözleşmesini fesih eden Mertcan Elik’i takıma geri döndürdü.
Ünyespor altyapısından yetişip Orduspor’a transfer olan Yunus Şimşek, 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig’de başarılı maçlar çıkarmıştı. 2 sezondur Tire 1922 Spor forması giyen savunma oyuncusu Ordu Futboluna geri dönmüş oldu.
24 yaşındaki kaleci Mertcan Elik ise Orduspor altyapısından yetişip, Mor-Beyazlı takımda profesyonel olmuştu. 2 sezon önce büyük umutlarla transfer olduğu Yeni Orduspor’da hep yedek bekleyen Elik, 2 sezonda sadece 1 maçta şans bulabilmişti.
SAMET KARADAĞ