Fatsa Belediyespor’un çiçeği burnunda Başkanı Op. Dr. Mehmet Onur Sarıhan, dar bir bütçeyle yola çıkacak olmalarına rağmen orta sıraları hedeflediklerini ve seyir zevki yüksek bir futbol izlettireceklerini belirterek, Fatsa’nın hak ettiği yerlere geleceğini söyledi.

Fatsa Belediyespor’un hem geçmiş borçlarını ödemek hem de transferler ve futbolcu ödemeleri için kaynak oluşturmak adına kolları sıvayan Sarıhan, ciddi anlamda bir kombine satmayı planladıklarını kaydetti.

“Sezonu borçsuz tamamlamalıyız”

Fatsa Belediyespor’u maddi anlamda da rahat ettirmek için uğraş verdiklerini belirten Başkan Sarıhan; “Hem gelecek sezon için hem de ileri ki senelerde Fatsa Belediyespor için belli akarların sağlanması gerekiyor. Bunun için projeler sunmak lazım. Her yıl iş adamlarının, esnafların yanına gidip para istemek insanları da bıktırır. Biz bu anlamda bu sezon için bir kampanya başlattık. ‘Bir ışık da sen yak’ diye başlattığımız kampanya ile kulübümüze destek sunmak istiyoruz. Kimsenin ekonomik bütçesine zarar vermeyecek bir meblağ ile istiyoruz. Kombine maç biletlerimiz hazırlanıyor. Ciddi anlamda bir kombine satmayı planlıyoruz. Store mağazamızla ilgili ürünlerimizi dizayn etmeye başladık. Statta gerekse reklam alanları gerekse seyirciden 17 müsabakada gelecek olan destek, bu kulübü sezon sonunda inşallah borçsuz bir şekilde sezonun bitmesini sağlayacak. Akabinde de gelecek sezona daha rahat bir şekilde başlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

“İnce eleyip sık dokuyoruz”

Sezona geç başlamalarına rağmen aradaki açığı kapatıp sezona en iyi şekilde merhaba demek istediklerini aktaran Sarıhan; “30 tane yönetici arkadaşımızla biz bu yola çıktık ama temsil noktasında buradayız. Hem buradaki hem de dışarıdaki hatta Ordu’da iki tane profesyonel takım olmasından dolayı tüm Orduluların takımıyız. Ordu ilinde yaşayan her insanın destek vereceği bir yönetimin temsil noktasındayız. Geçmiş yıllardan gelen sıkıntılarımızı da yavaş yavaş aşmaya başladık. Bütün enerjimizi ve gücümüzü geç kalmış olmamıza rağmen önümüzdeki sezona veriyoruz. Ordu çok güzel bir Fatsa Belediyespor izlesin diye ince eleyip sık dokuyoruz. Dar zamana karşı teknik ekibimiz ve transfer komitemizle beraber hızlı bir şekilde yol alıyoruz. Taraftarlarımız güzel bir takım izleyecek” diye konuştu.

“Hedef orta sıralar”

Hedef konusunda da açıklamalarda bulunan Sarıhan; “Bu seneki hedefi teknik ekip belirleyecek. Bize kalsa biz 2.Lige çıkmayı isteriz. Dar bir bütçeyle yola çıkacağız. Sonuçta ligde tutunacak, orta sıralarda mücadele edecek ve hiçbir şey olmasa bile göze hitap edecek seyir gücü yüksek bir takım oluşturacağız” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!