Mayıs 29, 2023

Zafer Öztürk Nizip Yolcusu !

Geçtiğimiz sezon Gaziantep Süper Amatör Ligi şampiyon olarak tamamladıktan sonra Play-Out müsabakasında Araban Belediyespor’u mağlup ederek Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Nizipspor, Ordulu Teknik Direktör Zafer Öztürk’e takımı emanet etmek için teklifte bulundu.

Ordu’da Tarımspor’da yaptığı antrenörlükle hafızalara kazanan ve son olarak da Orduspor’u zor gününde BAL Ligi’nde yalnız bırakmayan Zafer Öztürk, Nizipspor’un teklifini değerlendirmeye aldı.

BAL Ligi’nde iyi bir sezon geçirmek isteyen Nizipspor, bir an önce kayyum sürecini atlatıp, yeni yönetimiyle birlikte takımı Zafer Öztürk’e emanet etmek istiyor.

Gözler yönetimde

Nizipspor’da 30 yıl önce futbol da oynayan tecrübeli teknik adam, Güney Doğu ekibinin teklifine sıcak bakmaya başlarken, yönetim sorununun çözülmesinin ardından Öztürk’ün imza atması bekleniyor.

“Nizipspor’u çalıştırabilirim”

Nizipspor’un kendisindeki yerinin ayrı olduğunu söyleyen Öztürk,”Futbolculuk yıllarımda Nizipspor’da futbol oynamıştım. O zamandan arkadaşlıklarım var. Geçtiğimiz sezon Gaziantep Süper Amatör Lig’den BAL Ligi’ne çıktılar. Şuan kayyum yönetimindeler. Yönetim oluşturulmaya çalışılıyor. Bana bir teklif geldi. Sorunların da aşılmasıyla Nizipspor’u çalıştırabilirim” dedi.

Antrenörlük kariyerinde birçok takımı çalıştıran Zafer Öztürk, en büyük etkiyi Tarımspor’da bıraktı. Tarımspor’u uzun yıllar çalıştıran başarılı çalıştırıcı, Gölköyspor, İkizce Belediyespor, Kumruspor, Ünye 1957 Spor’u çalıştırdıktan sonra Orduspor altyapısında görev aldı. Son olarak da BAL Ligi’nde Orduspor’un başında yer aldı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!