- Ekim 23, 2019
- No Comment
- 79
Zonguldak’ta Alkışlar Okan’a !
Altınordu Belediyespor’dan ayrılarak Zonguldak ekibi Kilimli Belediyespor’a transfer olan Ordulu Okan Köksal, hafta sonu 70.dakikadan sonra kaleye geçti ve takımına…
Altınordu Belediyespor’dan ayrılarak Zonguldak ekibi Kilimli Belediyespor’a transfer olan Ordulu Okan Köksal, hafta sonu 70.dakikadan sonra kaleye geçti ve takımına 1 puan kazandırdı.
Zonguldak Süper Amatör Lig’de hafta sonu nefesleri kesen karşılaşmaya Ordulu Okan Köksal damga vurdu. Çaycuma Belediyespor ile Kilimli Belediyespor maçının 70.dakikasında sahalarda ender rastlanan bir olay gerçekleşti.
Karşılaşmanın 70.dakikasında kalecisi kırmızı kart gören ve oyuncu değişiklik hakkı kalmayan Kilimli Belediyespor’da, kaleye Ordulu Okan Köksal geçti. 28 yaşındaki tecrübeli oyuncu sorumluluğu alarak kalan dakikalarda kalede mücadele etti.
20 dakikalık bölümde kurtarışlar yapan Okan Köksal, karşılaşmanın hakeminin 10 dakika uzatma vermesiyle yaklaşık yarım saat boyunca takımının kalesini başarı ile korumayı başardı.
Teknik Direktörü de oyundan atılan Kilimli Belediyespor maçı 9 kişi ile tamamlarken, uzatmalarla birlikte yarım saatlik bölümde Okan Köksal’ın kaleyi koruduğu maçta 0-0’lık sonuçla 1 puanı kaptı.
SAMET KARADAĞ