- Nisan 4, 2024
- No Comment
- 201
52 Orduspor Futbol Kulübü 2024 Yılında İç Sahada Puan Kaybetmiyor
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ikinci yarılık dilimi içerisinde 2024 yılında Yeni Ordu Stadyumu’nda şu ana…
![52 Orduspor Futbol Kulübü 2024 Yılında İç Sahada Puan Kaybetmiyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/04/yeni-ordu-stadyumu.jpg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü, sezonun ikinci yarılık dilimi içerisinde 2024 yılında Yeni Ordu Stadyumu’nda şu ana kadar 6 karşılaşmaya çıkarken bu maçların tamamını kazandı ve bu performansı ile Play-Off potasında kalmaya devam etti.
Sezonun ilk yarısının son maçında 20 Aralık’ta Yeni Ordu Stadyumu’nda Artvin Hopaspor ile karşı karşıya gelen ve bu maçı kaybeden 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu maçın ardından ise iç saha maçlarında puan dahi kaybetmedi. Ligde son olarak 1-0 geriye düşmesine rağmen ikinci yarıda bulduğu gollerle Karabük İdmanyurdu Spor’u 4-1 yenen 52 Orduspor Futbol Kulübü, 2024 yılı içerisinde oynadığı altıncı iç saha maçında altıncı galibiyetini aldı.
Ocak ayında oynan tek maçla başlayan iç saha performansı serüveninde ilk galibiyet 1-0 ile Malatya Arguvan Spor Kulübü karşısında gelmişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü daha sonra dört maç üst üste 2-1 kazandığı süreçte Mardin 1969 Spor, Gümüşhane Sportif Faaliyetler A.Ş., Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü ve Edirnespor’u Yeni Ordu Stadyumu’ndan eli boş göndermişti. 52 Orduspor Futbol Kulübü, son olarak ise Karabük İdmanyurdu Spor karşısında 4-1 kazanarak kulüp tarihinde Yeni Ordu Stadyumu’nda ilk kez 6 maç üst üste kazandı.
Ligde dört haftalık süreçte üç maçı kalan 52 Orduspor Futbol Kulübü iki maçını deplasmanda oynayacak. 52 Orduspor Futbol Kulübü, bu sezonun normal sezondaki son iç saha maçını ise Küçükçekmece Sinopspor Kulübü ile oynayacak.
SAMET KARADAĞ