- Temmuz 12, 2023
- No Comment
- 68
52 Orduspor Futbol Kulübü’nde İlk Transfer Kaleye
2023-2024 sezonu öncesi Yavuz İncedal ile yeniden anlaşmaya varan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, İncedal’ın ilk olarak tecrübeli bir kaleci transferi…
2023-2024 sezonu öncesi Yavuz İncedal ile yeniden anlaşmaya varan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, İncedal’ın ilk olarak tecrübeli bir kaleci transferi istediği öğrenildi.
Yeni sezon öncesinde Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da Şükrü Bodur’u yeniden başkanlığa seçen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, geçen sezon mutlak 2.Lig hedefini gerçekleştirmek için takımda görev alan ancak finalde kaybeden teknik direktör Yavuz İncedal ile yeniden anlaşmaya vardı. Bu anlaşmanın ardından transfer çalışmaları başlarken, İncedal ise kaleci istiyor.
Sezon genelinde takımın kalesini koruyan Taha Ayan’ın kiralık sözleşmesi sona ererken, Ayan takımına geri döndü. Yedek kaleci olarak sezonu tamamlayan 1999 doğumlu Mikail Keskin’in ise sözleşmesi sona erdi. Yavuz İncedal’ın 2.Lig’de bir takımda sezonu tamamlayan birkaç kaleciyi yönetime sunduğu ve ilk olarak kaleci transferinin çözülmesini istediği öğrenildi.
Yavuz İncedal’ın kaleci transferinde istediği kalecilerden birisinin 34 yaşındaki Zekariya Topayan olduğu ihtimali konuşulurken, bazı sürpriz isimlerin de listede yer aldığı öğrenildi.
SAMET KARADAĞ