Mart 28, 2023

Voleybol Erkekler 1.Lig ekibi Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, yeni sezon öncesinde yardımcı antrenör olarak Uğur Ergin ile anlaşmaya vardı.
Geçen sezon Efeler Ligi’nin kapısından dönen Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, bu sezon kadrosunu güçlendirmeye devam ederken şimdi de benchi güçlendirdi. Ordu temsilcisinde başantrenör Mehmet Aydın’ın ekibinde Uğur Ergin de dahil oldu.

Yeşil Beyazlı ekip, iç transferde geçen sezon ki kadrodan sadece orta oyuncu Burak Kamçı ve libero Baddal Ufakmercimek ile sözleşme yeniledi. Akkuş Belediyespor dış transferde ise Kübalı voleybolcu Hiroshi Centelles Rosales, Haliliye Belediyespor’dan köşe oyuncusu Mehmet Bebek, Alanye Belediyespor’dan pasör Göktuğ Şeref, Kocaeli Büyükşehir Belediyespor’dan köşe oyuncu Murat Çakmak, Türşad’tan orta oyuncu Fatih Fırat Kartal, Tokat Belediye Plevnespor’dan libero Özgür Türkmen, Mardin Yeni Kızıltepespor’dan pasör Onur Soydan, Milas Belediyespor’dan orta oyuncu Selçuk Karakoyun ve Pakistan milli takım kaptanı olan pasör çaprazı Aimal Khan ile anlaşmaya varmıştı.

Akkuş Belediye Spor Kulübü Başkanı Soner Efil, “Akkuş Belediyespor Erkek Voleybol Takımımız yardımcı antrenör Uğur Ergin ile yeni sezon için anlaşma sağlamıştır. Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!