Amatör Kulüplere İyi Haber !

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ve Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Kılıç, Karşıyaka Spor Tesisleri’ne kulüp binalarının yapılacağının müjdesini vererek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’e teşekkür ettiler.

geçtiğimiz sezon soyunma odası olmadan idare eden Altınordu ilçesindeki amatör kulüplerin sabrı tam taşmıştı ki, imdada Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç yetişti.

“Binalarına kavuşacaklar”

Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma; “Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Genç, Karşıyaka Tesisleri’ne kulüp binaları yapılması konusunda büyük bir emek sarf etti. Proje onaylandı. Bunun müjdesini de verelim. Soyunma odaları, tribünler, ilçelerdeki futbol saha sorunlarını ele alacağız. Futbol ve spor adına böyle güzel haberleri paylaşmak önemli. İnşallah kulüplerimiz bir aksilik olmazsa 1 yıl sonra Karşıyaka Tesisleri’ndeki binalarına kavuşacaklar” dedi.

“Kulüp binaları olmazsa olmazımız”

ASKF Başkanı Mustafa Kılıç ise kulüp binaları konusunun önemli olduğunu söyleyerek; “Kulüp binaları futbolda olmazsa olmazdır. Çünkü araçlarda giyinen kulüplerimiz vardı. Gayretle birlikte ligimizi bitirdik. Kulüp binaları da bize bir müjde oldu. Tüm kulüplerimize teşekkür ediyorum. Zor ve meşakkatli bir süreci geride bıraktık. Elimizden geldiğince amatör kulüplerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!