• Aralık 9, 2021
  • No Comment
  • 60

Amatör Lig’de 6 Takım Henüz Kaybetmedi !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de dört haftanın ardından dört farklı grupta puan durumu oluşurken, 30 takımdan 6’sı henüz…

 Amatör Lig’de 6 Takım Henüz Kaybetmedi !

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de dört haftanın ardından dört farklı grupta puan durumu oluşurken, 30 takımdan 6’sı henüz kaybetmedi.

2021-2022 sezonu Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig maçları tüm hızları devam ediyor. 30 takımlı dört farklı grupta oynanan maçlar sonrasında takımlar ligin beşinci haftasında oynayacakları maçlara hazırlanıyor. Geride kalan dört haftanın ardından ise kaybetmeyen 6 takım göze çarptı.

Ligde A Grubu’nda mutlak Play-Off hedefi göze çarpan Perşembespor şu ana kadar oynadığı dört maçın tamamını kazanarak şu ana kadar rakiplerine gözdağı verdi. Amatör Lig’de son yıllarda Play-Off’ların gediklisi olan Gülyalı Turnasuyuspor ise 4 maçta 3 galibiyet ve 1 beraberlik aldı.

C Grubu’nda her hafta bir takım BAY geçerken, Kumruspor geride kalan dört haftada 2 galibiyet ve 1 beraberlik aldı bir haftayı ise BAY geçti. Kumruspor gibi bir haftayı BAY geçen Aybastıspor ise 3 maçta 1 galibiyet ve 2 beraberlik aldı. Ligin D Grubu’nda ise Ünye Gençlerbirliği bu sezon 3 kez sahaya çıktığı maçların tamamını kazanarak ligi kayıpsız sürdüren takım oldu. Çatalpınarspor ise 3 maçta 1 galibiyet ve 2 beraberlik ile ligin namağlup diğer takımı oldu.

Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda ise mücadele eden 8 takımın tamamı geride kalan dört haftada mağlubiyet üzüntüsü yaşadı.

SAMET KARADAĞ

Related post

İşte Ordu 1.Amatör Lig’de Gruplar !

İşte Ordu 1.Amatör Lig’de Gruplar !

2022-2023 sezonu öncesinde Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’de grup kuraları belli olurken, 31 takım 3 ayrı gruba dağıtıldı. Ordu’da…
Ordu 1.Amatör Lig’de İlk Hafta Sona Erdi !

Ordu 1.Amatör Lig’de İlk Hafta Sona Erdi !

2021-2022 sezonunda 7 Kasım’da tek maçla başlayan Özel Ordu Umut Hastanesi 1. Amatör Ligi’nde pazar günü oynanan maçların ardından ilk hafta…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir