Mart 24, 2023

Ohtamış Basketbol Kazanarak Devam Ediyor ! 50-57

Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde mücadele etmek için girişimlere başlayan Ohtamış Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı, hazırlık maçlarını galibiyetle sürdürüyor.

2021-2022 sezonunda Ordu Basketbolu konusunda attığı adımlarla dikkat çekici bir kulüp olan Ohtamış Spor Kulübü, hazırlık maçları ile sezona hazırlanıyor. Ordu Basketbol camiasının yeni takımlarından birisi olan ve bu süreçte kısa sürede üst liglerde mücadele etmek isteyen Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, ikinci hazırlık maçını da kazandı.

Başantrenör Reşit Arif Gürsoy gözetiminde Ulubey İlçe Kapalı Spor Salonu’nda hazırlıklarını sürdüren Ohtamış Erkek Basketbol Takımı, Ünye’de parkeye çıktı. Ünye’de oynanan karşılaşmada Ünye ilçe temsilcisi Meçhul Asker Spor Kulübü Erkek Basketbol Takımı ile hazırlık maçında karşılaşan Ulubey Ohtamış Spor Kulübü, hatrı sayılır taraftarların da izlediği maçı 50-57 kazandı.

Ulubey Ohtamış Basketbol Kulübü, sezon öncesinde oynadığı ilk hazırlık maçında ise Ordu Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı’nı 45-75 yenmeyi başarmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!