- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 106
Aradığınız Golcüye Henüz Ulaşılamadı
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de geçen sezonun golcü isimleri takımdan ayrılırken, TFF 3.Lig’de hedefini 2.Lig olarak belirleyen Orduspor…
![Aradığınız Golcüye Henüz Ulaşılamadı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/orduspor-1967-A.S.-logo.jpeg)
TFF 3.Lig’de mücadele eden Orduspor 1967 A.Ş.’de geçen sezonun golcü isimleri takımdan ayrılırken, TFF 3.Lig’de hedefini 2.Lig olarak belirleyen Orduspor 1967 A.Ş. henüz golcü bir isimle anlaşmadı.
2023-2024 sezonu öncesinde hem 52 Orduspor Futbol Kulübü ile birleşme hem de kulübün değişimi konusunda zaman kaybeden ve elindeki futbolcuları kaybeden Orduspor 1967 A.Ş.’de, Kulüp Başkanlığı görevini Adem Akça TV52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay’a devretmişti. Ordu ekibinde yeni sezon öncesinde teknik direktör değişikliği yaşanırken yeni sezonda gol yollarında kimin olacağı merak ediliyor.
Geçen sezon Play-Off Yarı Final oynayan Orduspor 1967 A.Ş.’de Eyüpspor’dan kiralık olarak kadroya katılan Ordu doğumlu Harun Özcan attığı 17 gol sonrasında takımın en golcü oyuncusu olmuştu. Sezonun bitmesiyle birlikte kiralık sözleşmesi de biten Harun Özcan, Eyüpspor’a dönmüştü. Orduspor 1967 A.Ş.’de Harun Özcan’ın ardından takımın en golcü ismi olan Abdülkadir Akyıldız olurken tecrübeli kanat forvet 12 gol attığı sezonun ardından Orduspor 1967 A.Ş.’den ayrılarak İnegöl Kafkasspor’a transfer olmuştu.
Transfer çalışmaları için geç kalan ve birçok tecrübeli ismi farklı takımlara kaptıran Orduspor 1967 A.Ş.’de yeni sezon öncesinde hücum hattına Nazilli Belediyespor’dan Şükrü Kaan Kılıçarslan’ı transfer etmişti. Kılıçarslan kariyerinde ise en son golünü 20 Kasım 2022 tarihinde atmıştı.
SAMET KARADAĞ