- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 85
Fatsa Belediyespor’dan Komando Antrenmanları
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da 1.Etap kamp çalışmaları sürerken, teknik direktör Murat Parlak’ın takımı komandovari çalıştırdığı dikkatlerden kaçmadı. 2023-2024…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor’da 1.Etap kamp çalışmaları sürerken, teknik direktör Murat Parlak’ın takımı komandovari çalıştırdığı dikkatlerden kaçmadı.
2023-2024 sezonunda yepyeni bir kimlikte TFF 3.Lig’de mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da Afyon kampı başladı. Geçmiş sezonların aksine yeni sezon hazırlıklarına Ordu’da değil Afyon’da başlayan Fatsa Belediyespor’da, yeni sezon öncesi 1.Etap kamp çalışmalarında Murat Parlak’ın oyunculara güç depoladığı öğrenildi.
Afyon’da neredeyse bir haftaya yakın çalışan Fatsa Belediyespor’da yeni sezon öncesinde kamp kadrosuna yeni transferler arka arkaya katılırken, Murat Parlak gözetimindeki Fatsa Belediyespor her geçen gün daha sert idmanlar yapıyor. Fatsa Belediyespor’da son yapılan antrenmanda ise teknik heyetin sert çalışmalarına karşılık veren Fatsa Belediyespor futbolcular komando marşı söyledi.
Yeni sezonda hedefini 2.Lig olarak belirleyen Fatsa Belediyespor, 1.Etap kamp çalışmaların ardından 2.Etap çalışmalarını da Afyon’da yapacak. Sarı-Lacivertli ekibin 2.Etap kamp çalışmaları çerçevesinde ağırlığı hazırlık maçlarına vereceği açıklandı.
SAMET KARADAĞ