“Barcelona Dahil Birçok Takımla Görüştük”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M.Hilmi Güler, Orduspor’un durumu ile ilgili yaptığı açıklamada Barcelona dahil birçok kulüpler görüştüklerini belirtti.

Haftalık toplantıda her zamanki gibi kısa da olsa Orduspor’dan bahseden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M.Hilmi Güler, ilginç açıklamalarda bulundu. Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in arkadaşı olmasından dolayı avantajlı olduklarını belirten Güler, tek çatı altında toplanılması gerektiğini söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Güler “Birçok kulüp Başkanı ile görüştük. Aynı zamanda Futbol Federasyonu başkanı görüşme yaptık. Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Bey Benin arkadaşım. Çok büyük avantajlarımız var. Trabzonspor, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ile görüşme yaptık.” dedi.

Şehirde tek takım olması gerektiğini savunan Hilmi Güler “Biz istiyoruz ki güçler birleşsin. Ordu’da şunun takımı ayrı, bunun takımı ayrı olmaz. Tek bir Orduspor, tek bir takım olur, güçler birleşir.” açıklamasını yaptı.

Hilmi Güler son olarak yaptığı açıklamada ise “Bununla ilgili hatta önemli hocalarla görüştük. Barcelona ile bile görüştük. Ne kadar akademik, ne kadar ciddi ve bilimsel çalışmalar yaptığımızı buradan anlayabilirsiniz.” diyerek herkesi şaşırttı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!