Curva Fidangör Başkan Adayı’nı Açıkladı !

Misli.com 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftar grubu Curva Fidangör, yeni sezon öncesinde yapılacak Seçimli Genel Kurul’da destek vereceği Başkan Adayı’nı açıkladı.

Geçmiş sezonlarda olduğu gibi 2020-2021 sezonunu da hayal kırıklığı ile bitirerek Play-Off’u dahi göremeyen 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yönetimden yapılan açıklama neticesinde sezon öncesinde Seçimli Genel Kurula gidileceği açıklandı.

Mevcut Başkan Şükür Bodur’un aday olacağı ve yönetimde güçlenme adına kongre kararı aldığı bilinirken, 52 Orduspor Futbol Kulübü taraftar grubu Curva Fidangör’den Şükrü Bodur’un destek geldi.

Curva Fidangör Taraftar Grubu’ndan yapılan açıklamada: “Kurulduğundan beri yanında olduğumuz, uğruna bir çok kişiyle kötü olduğumuz 52 Orduspor Futbol Kulübümüz, Şükrü Bodur’un gelişiyle birlikte geçmişten gelen kötü imajını ortadan kaldırmış ve Ordu’nun takımı hüvviyetini kazanmıştır. Kulübümüzün Şükrü Bodur ile birlikte her anlamda ileriye gittiği, profesyonel adımlar attığı aşikardır. İlerleyen süreçte bir başarı gelecekse, bu şehre geçmişte büyük başarılan yaşatan Şükrü Bodur’un başkanlığında gelecektir. Bu anlamda yapılacak kongre öncesi bazı kişilerin düşüncelerinin ve çalışmalarının kendilerine zarar vermekten başka hiçbir manası bulunmamaktadır. 52 Orduspor Futbol Kulübü, Şükrü Bodur başkanlığında yola devam edecek, ve inşallah yeni sezonda şampiyonluk ipini göğüsleyecektir.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!