- Kasım 15, 2019
- No Comment
- 77
Fatsa Belediyespor Evindeki Seriyi Sürdürmek İstiyor !
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, ligin 13.hafta maçında sahasında konuk edeceği Ağrı 1970 Spor’u yenerek evindeki galibiyet serisini üç…
TFF 3.Lig’de mücadele eden Fatsa Belediyespor, ligin 13.hafta maçında sahasında konuk edeceği Ağrı 1970 Spor’u yenerek evindeki galibiyet serisini üç maça çıkarmak istiyor.
Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda ligde kümede kalma hesapları yapan Fatsa Belediyespor, geçen hafta deplasmanda Kocaelispor’a 3-0 kaybetmişti. Son iki deplasman maçında mağlubiyet alan ve 7 gol yiyen Sarı-Lacivertli ekibin, iç saha performansı ise kümede kalma yolunda umut veriyor.
İlk mağlubiyetini aldığı 9.hafta maçında sahasında 1977 Alemdağspor’u 4-1 yenen Fatsa Beledieyspor, bir sonraki iç saha maçında ise o haftaya lider giren Esenler Erokspor’u 2-0 yenmeyi başarmıştı. Ligde geride kalan 12 haftada bir haftayı BAY geçen Fatsa Belediyespor, 11 karşılaşmada topladığı 9 puanla 16.sırada yer alıyor.
Fatsa Belediyespor ise Ağrı 1970 Spor arasındaki karşılaşma, 17 Kasım Pazar günü saat 13:00’da Fatsa İlçe Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ