Ordu ASKF’den Seçim Tarihi Açıklandı !

Ordu sporu için ertelendikçe daha karmaşık hale gelen Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Seçimleri’nin normalleşme süreci çerçevesinde yapılacağı tarih açıklandı.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanını seçiyor. Mevcut Başkan Mustafa Kılıç’ın görevden ayrılmasınından ardından Covid-19 pandemi sürecine takılan Seçimli Genel Kurul yapılmamıştı. Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu yönetimi ise toplanarak oy birliği ile Genel Sekreter Metin Kır’ı başkanlığa getirmişti.

Haziran 2021’den itibaren normalleşme süreci ile kongrelerin yapılacağı öğrenilirken, Ordu ASKF ise kongrenin yapılacağı tarih açıklandı. 16.Olağan Genel Kurul hakkında yapılan açıklamada ise “Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 16. Olağan Genel Kurul Toplantısı 08.06.2021 tarihinde saat 13.00’de 19 Eylül Stadyumu Selimiye mahallesi lise Cad. No:3, Altınordu/Ordu adresinde; çoğunluk sağlanamadığı veya ertelendiği takdirde aynı adreste 15.06.2021 tarihinde saat 13.00’de aynı adreste çoğunluk aranmaksızın aşağıdaki gündemi görüşmek üzere yapılmasına oybirliği ile karar verilmiştir.” ifadelerine yer verildi.

Kongrede ise Genel Sekreter olan ve oy birliği ile başkanlığa getirilen Metin Kır ile bir dönem başkanlık yapan teknik direktör Zafer Öztürk’un adaylığı koymuştu.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!