Nisan 1, 2023

Fatsa Belediyespor’da Hedef 2 Milyon Lira !

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve kümede kalma hedefi dahilinde kulübün borçlarını bitirmek isteyen Kulüp Başkanı Adem Bekar, kulübe gelir sağlamak amacıyla yapacağı milli piyango çekilişi hakkında detaylı bilgilendirmeyi yaptı.

Fatsa Belediyespor’da Kulüp Başkanlığı’na geldikten sonra hem saha içinde hem de saha dışında iyi işler yapan Adem Bekar ve yönetimi, kulübe gelir konusunda yeniden harekete geçti. Özellikle Covid-19 pandemi sürecinde özellikle geçen sezon gelir kapısı kapanan Fatsa Belediyespor’da, çekiliş organize edilecek.

Ordu’yu önümüzdeki sezonda da 3.Lig’de temsil edecek olan Fatsa Belediyespor’da bir ay içeresinde yaklaşık 400 çekiliş bileti satışı yapılması bekleniyor. Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın büyük önem verdiği çekiliş bileti organizasyonundan gelen maddi gelirin kulübü oldukça rahatlatacağı düşünülüyor.

Adem Bekar yaptığı açıklamada “Eylül ayında gerçekleştirilecek olan milli piyango çekilişi için 400 tane bilet basıyoruz. Biletin tanesi 5 bin lira. Bu biletleri şirket gruplarına vereceğiz. Toplam 2 milyon TL’lik bir gelir elde etmeyi hedefliyoruz. Bu gelir bizi lig öncesinde çok rahatlatacak. İlgi güzel gibi görünüyor. Biletlerimiz basıldı. Kampanyaya başlıyoruz. Çekilişte toplam 450 bin liralık bir hediye dağıtılacak. Fatsa’dan, Ordu’dan, İstanbul’dan, Ankara’dan, her yerden tüm iş adamlarımızı, şirketleri bu milli piyango çekilişimize bekliyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Adem Bekar’ın yönetime geldiğinde 4.5 Milyon TL borcu olan Fatsa Belediyespor’da son yapılan açıklamaya göre borcun 2.5 Milyon TL’ye düşürüldüğü açıklanmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!