- Aralık 1, 2019
- No Comment
- 96
Fatsa Yaşamspor Potaya Girdi ! 0-2
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Yaşamspor, ligin 6.hafta maçında Kabadüz Belediyespor’u 2-0 yenerek Ekstra Play-Off potasına girdi. Geçen sezon…
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Fatsa Yaşamspor, ligin 6.hafta maçında Kabadüz Belediyespor’u 2-0 yenerek Ekstra Play-Off potasına girdi.
Geçen sezon mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de son maçta lig lideri Fatsa Dolunayspor’u yenerek ligde kalmayı başaran Fatsa Yaşamspor, bu sezon işi sıkı tutuyor. Kırmızı-Beyazlı ekip, bu hafta konuk olduğu Kabadüz Belediyespor’u yenerek sezonun ikinci galibiyetini aldı.
Ligin 6.hafta maçında ligin son sırasında yer alan ve birçok cezalı oyuncusu olan Kabadüz Belediyespor ile karşılaşan Fatsa Yaşamspor, rakibini 2 golle geçerek 3 puanın sahibi oldu. Fatsa Yaşamspor aldığı galibiyet sonrasında puanını 7 yaptı ve Ekstra Play-Off potasına girdi.
Bu sezon Ordu 1.Amatör Lig’e yükselen Kabadüz Belediyespor ise 1 puanda kalarak ligin son sırasındaki yerini korudu.
SAMET KARADAĞ