- Mart 16, 2024
- No Comment
- 259
Gülyalı Bozkurtspor İki Farklı Geriye Düştüğü Maçta Çeyrek Final Bileti Aldı 2-2
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off 5.hafta maçında Gülyalı Bozkurtspor karşısında ilk yarıda 2-0 öne geçen Kabadüz Belediyespor, bu üstünlüğünü korumayadı ve…
![Gülyalı Bozkurtspor İki Farklı Geriye Düştüğü Maçta Çeyrek Final Bileti Aldı 2-2](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Amator-5.jpg)
Ordu 1.Amatör Lig Play-Off 5.hafta maçında Gülyalı Bozkurtspor karşısında ilk yarıda 2-0 öne geçen Kabadüz Belediyespor, bu üstünlüğünü korumayadı ve sahadan 2-2 beraberlik sonrasında bir puanla ayrılırken geriden gelerek bir puan alan Gülyalı Bozkurtspor Play-Off Çeyrek Final bileti aldı.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig A Grubu’nda Play-Off’a kalacak olan iki takımın daha belirleneceği haftada kritik maçlar oynanırken, Kabadüz Belediyespor ile Gülyalı Bozkurtspor karşı karşıya geldi. Play-Off’ların son yıllarda gedikliklerinden olan Kabadüz Belediyespor ile kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off oynayan Gülyalı Bozkurtspor, Karşıyaka Tesisleri 1 Nolu Sahada karşı karşıya geldi.
Karşılaşmanın henüz başında Kabadüz Belediyespor’da üçüncü dakikada Samed İçköprü attığı golle takımını öne geçirdi. Karşılaşmanın 33.dakikadasında bu kez sahneye Kabadüz Belediyespor’da stoper Savaş Benli çıktığı ve gözlerin pasını sildiği müthiş bir golle skoru 2-0 yaptı. İlk yarının son saniyelerinde ise kaleci Arda’nın hatasını iyi sezen Gülyalı Bozkurtspor futbolcusu Atakan skoru 2-1 yaptı. Gol ya da gollere ihtiyacı olan Gülyalı Bozkurtspor, maçın ikinci yarısında Furkan Yaşar ile şık bir gol daha buldu ve bu golle birlikte karşılaşma 2-2 bitti.
Kabadüz Belediyespor ile Gülyalı Bozkurtspor arasında 2-2 biten maçın ardından, Kabadüz Belediyespor 9 puanla birlikte A Grubu’nu lider bitirirken Gülyalı Bozkurtspor ise 8 puana çıkarak Play-Off bileti aldı.
SAMET KARADAĞ