Mart 20, 2023

Gülyalı Bozkurtspor İlk Toplantısını Yaptı !

2022-2023 sezonu öncesinde Ordu 2.Amatör Lig için yeni kurulan takımlar bir bir ortaya çıkarken, Ordu Futbolu’nun yeni takımı Gülyalı Bozkurtspor yönetim, teknik heyet ve futbolcularla ilk toplantısını yaptı.

Ordu Futbolu’nda her sezon yeni takımların katılımı ile rekabet artarken, son olarak Gülyalı Bozkurtspor’un liglere katılım yapacağı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon sadece altı takımla oynanan Ordu 2.Amatör Lig’ine yeni sezonda daha fazla takımın katılım yapması beklenirken, Gülyalı Bozkurtspor ise sezon öncesinde toplantı yaptı.

Yeni bir kulüp olan Gülyalı Bozkurtspor’da Kulüp Başkanlığı görevine Murat Şahin üstlenirken, yeni takımın çiçeği burnunda başkanı antrenörlük görevi için Levent Yanık ile anlaşmaya vardı. Uzun bir dönem Perşembespor’da antrenörlük yapan Levent Yanık, yeni sezonda ise Ordu 1.Amatör Lig’in yeni ekibi Galataspor ile anlaşmış ancak daha sonra görevden ayrılmıştı.

Levent Yanık gözetiminde ilk sezonunda iddialı bir ekip kurmak isteyen Gülyalı Bozkurtspor’un, yeni sezonun ilk antrenmanı için kısa bir zaman sonra sahalara inmesi bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!