• Eylül 16, 2021
  • No Comment
  • 80

Kayak Merkezi Yeşillendiriliyor !

Türkiye’de meydana gelen yangınlar sebebiyle ormanların öneminin bir kez daha arttığı bu günlerde bir hamle de Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki…

 Kayak Merkezi Yeşillendiriliyor !

Türkiye’de meydana gelen yangınlar sebebiyle ormanların öneminin bir kez daha arttığı bu günlerde bir hamle de Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş.den geldi.

Ordu’nun Kabadüz ilçesi Çambaşı Yaylası’nda bulunan kayak merkezi, Türkiye’de meydana gelen yangınlara hem farkındalık oluşturmak hem de çevresini yeşillendirmek amacıyla ağaçlandırıldı.

Geçtiğimiz yıl kayakseverlerin güvenliği için pistlerin çevresinde çam fidanı diken ORBEL A.Ş. bu defa da yangınlara farkındalık oluşturmak amacıyla 1.000 adet daha çam ağacı dikti. Her anlamda vatandaşların keyif alabileceği bir mekân haline getirilen kayak merkezi yeşillendirme çalışmalarıyla da örnek oldu.

“TESİSLERİMİZİ MODERN HALE GETİRİRKEN YEŞİLLENDİRMEYİ DE UNUTMUYORUZ”

Tesislerin modern hale getirilirken yeşillendirilmesi de yapıldığını ifade eden ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Muhammet Günaydın, “Çambaşı Yaylası’nda bulunan Doğa Tesislerimizi modern hale getirirken yeşillendirme çalışmalarına da hızla devam ediyoruz. Her geçen sürede daha modern ve daha yeşil bir tesis haline geliyoruz. İlerleyen süreçte diğer tesislerimizde de buna benzer çalışmalara imza atacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak bu çalışmalarımızla birlikte tesislerimizin hem ulusal hem de uluslararası kayakçıların rağbet görmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor” dedi.

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir