- Aralık 22, 2022
- No Comment
- 112
Mehmet Akif Önal, Fatsa Belediyespor’dan Ayrıldı !
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’un sezon başında kadrosuna kattığı ve birinci kaleci olarak şans verdiği Mehmet Akif Önal, devre arası…
TFF 3.Lig ekibi Fatsa Belediyespor’un sezon başında kadrosuna kattığı ve birinci kaleci olarak şans verdiği Mehmet Akif Önal, devre arası transfer sezonu öncesinde takımdan ayrıldı.
2022-2023 sezonunda işlerin iyi gitmediği Fatsa Belediyespor’da Teknik Direktör Niyazi Hüseyinoğlu yönetimden mutlak transfer isterken, sezonun ilk yarısında takımda şans bulan isimlerden bazıları ise takımdan ayrılmak istediğini dile getirmişti. Fatsa Belediyespor’da ilk ayrılık ise Mehmet Akif Önal tarafından gerçekleştirildi.
Sezon başında yeni sezonun ilk transferi olarak Fatsa Belediyespor’a Osmaniyespor Futbol Kulübü’nden transfer edilen 32 yaşındaki kalecisi Mehmet Akif Önal, Ordu ekibi formasını giydiği ilk maçta kırmızı kart görmüştü. Önal, Fatsa Belediyespor formasını ise ligde 15 maçta giyerken 22 gol yemişti.
Giresunspor’da altyapısından yetişen ve 2013-2014 sezonunda Yimpaş Yozgatspor’a kiralanan Mehmet Akif Önal, bir sezon sonra takımdan ayrılmıştı. Önal sırasıyla E.Refahiyespor, Körfez İskenderun, 68 Aksaray Belediyespor, Belediye Kütahyaspor, 68 Aksaray Belediyespor ve son olarak Osmaniyespor Futbol Kulübü’nede forma giydikten sonra Fatsa Belediyespor’a şans bulmuştu.
SAMET KARADAĞ