- Temmuz 15, 2023
- No Comment
- 85
Mor-Beyazlı Ekibe Yeni Başkan
TFF 2.Lig ekiplerinden Hes İlaç Afyonspor’da yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul sonrasında başkanlık görevine Erkan Çelik geldi. 2023-2024 sezonu öncesinde…
TFF 2.Lig ekiplerinden Hes İlaç Afyonspor’da yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul sonrasında başkanlık görevine Erkan Çelik geldi.
2023-2024 sezonu öncesinde kulüp başkanı Süleyman Karakuş’un istifası ile Olağanüstü Seçimli Genel Kurul kararı alan Hes İlaç Afyonspor’da yeni başkan belli oldu. TFF 2.Lig ekiplerinden Hes İlaç Afyonspor’da göreve ise Erkan Çelik geldi.
Belediye Başkan Yardımcısı aynı zamanda Afyonspor’un kulüp başkanı olan Süleyman Karakuş, 9 Mayıs 2023 tarihinde yazılı olarak yayınladığı bildiride ‘Şehrimizin en büyük markası olan Afyonspor’umuza 2 yıla yakın hizmet sürecinde geldiğim bu noktada görevimi devretmeye karar vermiş bulunmaktayım’ diyerek kulüp başkanlığından ayrıldığını resmi olarak açıklamıştı. Bu sürecin ardından bir süre belirsizlik yaşayan Hes İlaç Afyonspor’da yeni başkan Erkan Çelik oldu.
Afyonspor’un yeni yönetimi Vali Kübra Güran Yiğitbaşı’nın başkanlığında yapılan toplantıda belirlendi. Valilik binasında gerçekleştirilen toplantıya Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Mehmet Taytak, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcısı Mehmet Keklik ve önceki dönem kulüp başkanı, aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcısı olan Süleyman Karakuş katıldı.
SAMET KARADAĞ