Mayıs 29, 2023

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in Orduspor ile ilgili “Barcelona ile bile görüştük” açıklamasının ardından Oktay Çanak sosyal medya hesabından göndermede bulundu.

Ordu Futbolu’ndaki siyasi çatışma her geçen gün artmaya devam ediyor. Yapılan seçimlerinin ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelen Mehmet Hilmi Güler, yeni sezon öncesinde maddi ve manevi anlamda Yeni Orduspor’a destek vermeyecekleri söylemişti.

Şehirde onun takımı, bunun takımı algısına son vermek istediğini her platformda dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı M.Hilmi Güler’in bu sözünün Yeni Orduspor cephesinden Oktay Çanak ve ekibine olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek olmuştu.

Son günlerdeki bir haber sonrasında ise ikili arasındaki fikir çatışması gün yüzüne çıktı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler’in Orduspor ile ilgili “Barcelona ile bile görüştük” açıklamasının ardından eski milletvekili Oktay Çanak sosyal medya hesabından “Hayaller Barcelona, gerçekler Ordu” diyerek göndermede bulundu.

İkili arasındaki bu tip göndermeli tartışmaların önümüzdeki günlerde daha da artması bekleniyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!