Ordu Futbolu’nda ‘Başkan’ Krizi !

Ordu Futbolu çok fazla hatırlamak istemediği sezonu geride bırakırken, takımlar yeni sezon öncesinde başkan bulmakta zorluk çekiyor. 2018-2019 sezonunda Orduspor…

 Ordu Futbolu’nda ‘Başkan’ Krizi !

Ordu Futbolu çok fazla hatırlamak istemediği sezonu geride bırakırken, takımlar yeni sezon öncesinde başkan bulmakta zorluk çekiyor.

2018-2019 sezonunda Orduspor haricinde sportif anlamda başarılı olamayan Ordu futbolu’nun 3.Lig ve Bölgesel Amatör Lig temsilcileri, geride kalan sezonda da maddi sıkıntıları ile ön planlda olmuştu. Yeni sezon öncesi ise bazı takımlar başkan bulmakta zorlanıyor.

Zavalsız bırakıyor, gündem Çelenk !

TFF 3.Lig’de mücadele eden ve sezonu Başkan Faruk Zavalsız ile tamamlayan Yeni Orduspor için gündem birleşme. Kulüp Başkanlığı için adaylığını koyan Uğur Çelenk, Ordu futbolu’nda yakın zamanda başkan adaylığını koyan en yakın isim oldu.

Fatsa Belediyespor bekliyor !

Geride kalan sezonda 2 Kulüp Başkanı ve sayısız kayyum heyeti ile uğraşan Fatsa Belediyespor’da artık kayyum heyeti atanmaktan sıkıldı. Sarı-Lacivertli ekipte 13 Haziran’a kadar başkan adayı çıkmaması halinde kulübün kapanması gündemde.

Ünye 1957 Spor’da Kongre Açıklandı !

Yaşadığı sorunlara rağmen Bölgesel Amatör Lig’de kalmayı başaran Ünye 1957 Spor’da, Kulüp tarafından olağan üstü genel kurul tarihi belirlendi. Kulüp Başkanı Murat Ülgen’in aday olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Tek Başkanlı Kulüp !

Ordu’yu Bölgesel Amatör Lig’de temsil eden Altınordu Belediyespor, Ordu Futbolu’nda üst liglerde mücadele eden takımlar arasında tek kulüp başkanı olan kulüp konumunda. Altınordu Belediyespor’da Teknik Direktör konusu da erken çözülürken, sıra transferde !

Orduspor’da belirsizlik sürüyor !

Aylardır Divan Kurulu heyetinde olan Orduspor’da, olası birleşmenin gerçekleşmemesi durumunda Genel Kurul’a gidilmesi bekleniyor. Mor-Beyazlı ekipte kongrede ise aday çıkması beklenmiyor.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir